18-22 січня 2017 рок проведено ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія».У фестивалі прийняли участь студенти нашого університету

Фестиваль організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України, Посольства Литви в Україні, Посольства України в Литві на базі Литовського центру дітей і молоді.

 

 

 

Завідуюча кафедри Захарова Світлана Геннадіївна.Члени журі високо оцінили професіоналізм та майстерність робот наших студентів.

Щиро вітаємо переможців. У номінації «Образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво» 

  • І місце посіли: Мартинюк Лілія та Мишьяков Станіслав
  • ІІ місце посіла: Прохорова Катерина

За підсумками  конкурсної програми було організовано зустріч у Посольстві України в Литві. Надзвичайний і Повноважний Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський привітав усіх учасників фестивалю, відзначив їх вагомий внесок у розвиток українсько-литовських відносин у культурній,освітній і молодіжній сферах. У творчій і гостинній атмосфері учасники фестивалю разом із представниками Посольства заспівали українські пісні. Також для учасників фестивалю було організовано екскурсії історичними місцями Вільнюса, Варшави, Любліна та Тракайського замку.