17 жовтня 2017 року відбулася довгоочікувана та мотиваційна зустріч

17 жовтня 2017 року відбулася довгоочікувана та мотиваційна зустріч студентів Інституту здоров’я, спорту і туризму імені Тетяни Самоленко з тренером обласної ДЮСШ – Людмилою Вікторівною Коваленко і суддею національної категорії, тренером і популяризатором баскетболу – Петром Павловичем Драганом. Проте, ця зустріч відбулася, завдяки старанню викладачів ІЗСТ імені Тетяни Самоленко, кафедри теоретичних основ фізичного і адаптивного виховання – Кружило Г.Г. та Чорної Т.В.

 

Темою зустрічі став надзвичайно видовищний вид спорту, який збирає тисячі вболівальників на найбільших стадіонах світу – Баскетбол: в минулому, сучасності і майбутньому. Ця зустріч не випадкова, адже мова йшла не лише про важливі історичні етапи розвитку баскетболу в світі, Україні і нашому університеті. Особливий акцент був наданий відродженню цього виду спорту в Класичному приватному університеті шляхом формування жіночої баскетбольної команди «Козачка-КПУ». Тренером нової команди став майстер спорту з баскетболу – Жержеронов Андрій Олександрович. Ця тематика була висвітлена у доповіді з презентацією доцента кафедри ТОФАВ Г.Г. Кружило. 

Після виступу шановних гостей, була надана можливість спілкування. Студенти ІЗСТ імені Тетяни Самоленко напрочуд активно задавали питання. Їх цікавили нюанси суддівства під час гри в баскетбол, правила проведення змагань, секрети успішної підготовки і гри тощо. Після змістовних відповідей Драганом П.П. на поставлені запитання, студенти здобули винагороду в якості автографів гостей на баскетбольних м’ячах. 

І наостаннє хочеться згадати слова барона П'єра де Кубертена, які він написав 90 років тому: "У сучасному світі, який повний найбільших можливостей і якому, разом з тим, загрожує небезпека слабкості, олімпізм здатний створити школу моральної гідності і чистоти, школу фізичної витривалості та енергії. Але це може статися тільки в тому випадку, якщо своє поняття спортивної честі і справедливої боротьби ви постійно будете вдосконалювати, піднімаючи його до вершин ваших м'язових досягнень. Майбутнє в ваших руках ".