14 лютого у багатьох країнах світу відзначається День святого Валентина або День усіх закоханих

Вважається, що цей день існує вже більше 16 століть, але свята Кохання відомі з іще більш ранніх часів – з часів давніх язичницьких культур. У Західній Європі це свято стало широко святкуватися з ХІІІ століття, а в Сполучених Штатах Америки – з 1777 року. Студенти Класичного Приватного Університету не залишились осторонь. Вони, зі своєю активною життєвою позицією, знайомляться та знайомлять усіх оточуючих із світовою культурою. Таким чином, задля досягнення поставленої мети, було задекоровано кілька поверхів у кожному з інститутів. Зокрема, до процесу долучилися: Інститут іноземної філології; Інститут права ім. В. Сташиса; Інститут управління; Інститут здоров’я, спорту і туризму.

 

Та і це ще не все! Також студенти представляли університет на міському заході «Бульвар Кохання», що знаходився уздовж Бульвару Шевченко.
Від Класичного приватного Університету була представлена тематична локація «Girls vs Boys» з цікавими конкурсами та подарунками. Кожен бажаючий мав нагоду зробити свій крок до визначення того, хто ж у місті Запоріжжя головний – мужні хлопці чи тендітні дівчата! 

Від кожного інституту можна побачити доволі різноманітні та унікальні прикраси, що дарують посмішку щойно подивишся. Студенти мали змогу милуватися святковими декораціями, фотграфуватися у святковій атмосфері та написати власне побажання на дошці побажань. Члени студенської ради інститутів доклали максимум зусиль та долучили усі свої творчі здібності аби чарівний дух свята оселився у кожному серці.