13-15 вересня 2017 р. у Бердянському державному педагогічному університеті, на факультеті фізичного виховання відбулася III Міжнародна науково-практична конференція

13-15 вересня 2017 р. у Бердянському державному педагогічному університеті, на факультеті фізичного виховання відбулася III Міжнародна науково-практична конференція з нагоди 100 річчя НАН України та 85 річчя Бердянського державного педагогічного університету «Актуальні питання впливу довкілля, фізичного виховання та спорту на здоров’я людини».

 

 

 

З вітальним словом керівництву, організаторам та учасникам конференції від імені ректора Класичного приватного університету, професора, доктора наук з державного управління Огаренка В.М. та від колективу Інституту здоров’я, спорту і туризму Класичного приватного університету виступила директор Інституту здоров’я, спорту і туризму Ляхова І.М. 
Інна Миколаївна прийняла участь в роботі пленарного засідання відповідного урочистого заходу (доповідь на тему «Мотивація навчально-професійної діяльності майбутніх фахівців фізичної реабілітації»).
На секційних засіданнях між учасниками та гостями конференції проводилося обговорення актуальних питань впливу довкілля, фізичної культури та спорту на здоров’я студентської молоді. 
Учасники конференції плідно попрацювали й обмінялися думками, практичним досвідом, науковими наробками тощо. 
У рамках культурної програми гостям конференції була надана можливість ознайомитися з морським узбережжям м. Бердянськ та спілкування за «круглим столом» у неформальних умовах.
III Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання впливу довкілля, фізичного виховання та спорту на здоров’я студентської молоді», що проводилася факультетом фізичного виховання БДПУ була організована на високому рівні і пройшла успішно.
Бажаємо керівництву Бердянського державного педагогічного університету, професорсько-викладацькому складу факультету фізичного виховання БДПУ на чолі з його деканом Олімпійським чемпіоном Кушнірюком С.Г. міцного здоров’я, подальшого розвитку, наснаги, невичерпної енергії, успішної плідної праці, натхнення та нових творчих звершень на благо нашої неньки України!