Конкурс-захист робіт МАН в Інституті іноземної філології

19 січня 2017 року у Класичному приватному університеті відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (МАН) відділення мовознавства у секції «Англійська мова». 66 школярів із навчальних закладів міста Запоріжжя та усіх районів області змагалися за почесне звання найкращого молодого науковця. Всі вони успішно пройшли декілька етапів доволі непростого відбору, ставши переможцями районного конкурсу-захисту МАН та впоравшись із завданнями контрольної роботи з англійської мови.

 

 

Урочисте відкриття інтелектуального змагання молодих філологів відбулося в актовій залі КПУ, надалі ж учні вирушили до зручних аудиторій, де і розпочалося засідання секцій. Із привітальним словом до МАНівців звернулася радник ректора Класичного приватного університету, кандидат педагогічних наук, професор Людмила Михайлівна Латун. Конкурсне журі очолила завідувач кафедри англійської філології та зарубіжної літератури Інституту іноземної філології КПУ, доктор філологічних наук, професор, академік АН ВШ України Наталія Миколаївна Торкут. До складу журі ввійшли фахівці-філологи із провідних вишів області, зокрема і співробітники ІІФ КПУ, кандидати філологічних наук, доценти кафедри англійської філології та зарубіжної літератури Ксенія Володимирівна Борискіна та Богдан Васильович Корнелюк. 
Цьогорічні роботи приємно вразили аналітичною глибиною, якісним оформленням та високим рівнем мовної культури. Під час захисту юні МАНівці уважно слухали виступи колег-учасників та активно долучалися до спонтанної дискусії, яка розпочиналася після кожного захисту. Щиро сподіваємося, що участь у конкурсі-захисті стане для всіх його учасників приємним спогадом, а для когось, можливо, першим кроком у велику науку!