Крок у майбутне треба робити вже сьогодні!

Студенти Інституту економіки Класичного приватного університету відвідали офіс Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців «Потенціал». Зустріч відбувалася за круглим столом і питань для обговорення було чимало. Наприклад: Чи вистачає компетенції випускнику вищого навчального закладу зробити кар’єру в сучасних бізнес-умовах? Чи задоволені работодавці рівнем компетенції випускників та чи задоволені випускники тим ринком праці, який існує сьогодні в регіоні? Які напрями діяльності сьогодні актуальні для підприємців запорізької області та чим саме може бути корисний для підприємців-початківців у становленні та розвитку своєї справи саме ЗОСППР «Потенціал». На ці та інші запитання студентам відповідали керівники союзу.

 

Ініціатива проведення заходу належить директору Інституту економіки Андрію Білюку, який наголосив, що для підготовки фахівців, які були б затребувані на ринку праці, дуже важливо бізнесу та молоді постійно спілкуватися. Про необхідність сумісних заходів також говорили у своїх виступах  виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» Валерій Григорович Крайній та виконуючий обов’язки Президента – Олександр Степанович Головко. Студентів Інституту економіки дуже зацікавила інформація про новий структурний підрозділ союзу – Клуб молодого підприємця. 
Метою клубу є підтримка молоді в частині розвитку малого та середнього  підприємництва, проведення обміну досвідом між молодими підприємцями, проведення заходів, спрямованих на допомогу молоді щодо започаткування та ведення власної справи, функціонування школи молодого підприємця. 

Зі слів Олександра Головко, основними навиками майбутнього стануть критичне мислення, гнучкість, комунікабельність, уміння працювати з людьми, вирішувати проблеми. Тому кандидатам з такими характеристиками компанії та підприємства віддають перевагу вже сьогодні.
Підбиваючи підсумки, учасники зустрічі дійшли висновку, що рух назустріч повинен бути двухстороннім: бізнес повинен «іти в освітні заклади» і формувати власне замовлення на спеціалістів, а освіта, в свою чергу, повинна  прислуховуватись до побажань роботодавців готуючи  затребувані кадри.

Еліна Волотко
Інститут економіки