Вітаємо вас, магістри!

Випускний. Саме це свято дає можливість зробити глибокий подих та сказати собі та своїм друзям і родинам: студентське життя закінчилося. Диплом отримано. Тепер я фахівець. Крокуємо далі, до нових життєвих вершин!

 

 

 

11 березня 2017 року дипломи магістрів отримали 118 випускників Інституту економіки Класичного приватного університету. 25 з цих дипломів  з відзнакою!  Урочистості традиційно розпочалися виступом бальників. Юні танцюристи Михальчук Артем і Дихно Софія виконали вальс. Після з вітальною промовою до новоспечених магістрів звернувся директор Інституту економіки – Андрій Білюк, який наголосив, що отримання диплома – це перший рішучий крок у майбутнє професійне та успішне життя. Хтось уже працює на підприємстві, хтось ще шукає роботу, але є й такі, що вирішили продовжити  навчання в аспірантурі та присвятити життя науці. Ми бажаємо успіхів усім, – сказав Андрій Вадимович, – та пропонуємо дружню підтримку. 

Також привітати випускників віршами та піснями прийшли усі завідувачі кафедр Інституту економіки.  У свою чергу й випускники зі словами подяки звернулися до  викладацько-професорського колективу. Відмінники Тетяна Даньшина та Олександр Черненко зачитали  «Клятву випускника», а Дмитро Сироїд подарував усім присутнім чарівну пісню. Відчути атмосферу справжнього випускного балу допоміг виступ дитячого театру мод під керівництвом Ірини Архіпової. Неймовірна колекція костюмів «Пори року» та справжній дощ із повітряних кульок феєрично завершили свято. Класичний приватний університет бажає вам, шановні магістри,  реалізувати себе у професійній діяльності та просить не забувати рідний Інститут, на згадку про який випускники отримали фірмові значки. Хай вам щастить!

Еліна Волотко
Інститут економіки