Вітаємо Шевцова Сергія Сергійовича з перемогою на Чемпіонаті України з плавання!

06.11.2017-08.11.2017 у місті Біла Церква (Київської області) в ДЮСШ №1 відбувся чемпіонат України серед дорослих та чемпіонат України серед молоді з плавання у 25-метровому басейні. Участь у змаганнях взяло понад 300 найсильніших плавців майже з усіх областей України.
ШЕВЦОВ СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ встановив новий рекорд України на дистанції 100 метрів вільним стилем — 0:47.56 секунд та здобув золото чемпіонату України на дистанції 200 метрів вільним стилем.
Шевцов Сергій Сергійович студент третього курсу (групи ДВ-115) Інституту здоров’я, спорту та туризму імені Тетяни Самоленко Класичного приватного університету, вихованець СДЮШОР «Спартак-КПУ» та ШВСМ.

Сергій Шевцов майстер спорту міжнародного класу (МСМК). Тренується під керівництвом кращих наставників, заслужених тренерів України: Артюх Надії Іванівни та Селіна Сергія Івановича.
Дирекція Інституту здоров’я, спорту та туризму імені Тетяни Самоленко разом з кафедрою теоретичних основ фізичного та адаптивного виховання Класичного приватного університету вітає свого студента, гідного спортсмена і тренерів з цією блискучою перемогою!