Офіційне відкриття Громадської Спілки "Асоціація Спортивних Організацій"

Захід відбудеться 17 березня 2017 року о 15:00 у Залі урочистостей (1-й поверх) Головного корпусу Класичного Приватного Університету за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б.

 

 

 

 

В рамках заходу планується:
- анонсування стратегії розвитку АСО, мети та напрямків діяльності як громадського об’єднання фізкультурно-спортивної спрямованості, що об’єднує громадські організації і федерації спортивної спрямованості, а також, спортсменів, тренерів, суддів, інших фахівців у сфері фізичної культури і спорту.
- дискусія щодо значення діяльності організації для регіону та України;
- анонсування відкриття Фонду Розвитку Спорту;
- урочисте привітання спортсменів, які щойно отримали найвищі нагороди на змаганнях різного рівня з важкої атлетики та боксу;
- презентація проекту АСО «Україна обирає спорт»;
- кава-брейк. До участі запрошені представники:
- Міністерства молоді та спорту України:Перший заступник Міністра молоді та спорту УкраїниГоцул Ігор Євгенійович;
- місцевої та обласної влади;
- спортивної спільноти Запоріжжя та області (члени АСО, представники громадських об’єднань фізкультурно-спортивної спрямованості, громадські організації і федерації спортивної спрямованості, а також, спортсмени, тренери, судді, інші фахівці у сфері фізичної культури і спорту;
- Класичного Приватного Університету як освітньої платформи членів АСО;
- засоби масової інформації.
ДРУЗІ! НАМ ВАЖЛИВО БУДЕ ПОЧУТИ ВАШУ ДУМКУ ЩОДО МОЖЛИВИХ НАПРЯМКІВ СПІВПРАЦІ, ЗНАЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ СПОРТИВНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ПЛАНІВ ВЗАЄМОДІЇ!