Нещодавно відбулося урочисте вручення дипломів магістрів випускникам Інституту здоров’я, спорту і туризму Класичного приватного університету

Нещодавно відбулося урочисте вручення дипломів магістрів випускникам Інституту здоров’я, спорту і туризму Класичного приватного університету. Випускний вечір видався напрочуд душевним і теплим. Адже веселі моменти студентського життя незабудуться ніколи!

 

 

 

В цьому році 79 студентів закінчили Інститут здоров’я, спорту і туризму за такими спеціальностями: фізичне виховання; фізична реабілітація; здоров’я людини; туризм; готельна і ресторанна справа. Для випускників це поріг – нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що все в них буде чудово.

Церемонія вручення дипломів розпочалася традиційно з офіційної частини. В адресу випускників пролунали творчі і авторські слова привітання від проректора з соціально-виховної роботи Класичного приватного університету С. А. Білоусова, директора Інституту здоров’я, спорту і туризму І. М. Ляхової та завідуючих випускних кафедр ІЗСТ.

Та чи можливе свято, без святкового концерту? Усім відомий вислів –  «Талановита людина, в усьому талановита». Підтвердженням цього, став виступ студентів і випускників Інституту здоров’я, спорту і туризму, які продемонстрували, що спортсмени, це не тільки фізично обдаровані особистості, але й надзвичайно талановиті люди. Своєю позитивною і запальною енергією вони зарядили увесь зал, що знайшла своє відображення в чуттєвих танцях, гумористичних віршах, солов’їних піснях і щиросердних подяках випускників професорсько-викладацького складу інституту і керівництву ВНЗ.     

 
Не даремно кажуть, що гарне почуття гумору – прояв інтелекту! А запальна енергія танцю – прояв здоров’я. Проведене свято стало джерелом хорошого настрою та незабутніх вражень як для випускників ІЗСТ, так і для викладачів.