Проводь канікули з користю – Інститут управління підтримав популярний рух „STREAM канікули для школярів”

Інститут управління долучився до проведення професійних заходів у межах проекту для учнів середніх навчальних заходів „STREAM канікули”, який набирає обертів серед української молоді. STREAM (наука (science), технологія (technology), дослідження (research), інженерія (engineering), мистецтво (arts), математика (mathematics)) – це рух, пов’язаний із проведенням професійно орієнтованих заходів у вільний від навчання у школах час, а саме під час канікул. Запозичений з зарубіжної практики такий досвід є дуже корисним для української молоді, оскільки дозволяє ефективно організувати свій відпочинок, отримуючи при цьому додаткові знання та набуваючи нові навички.

 

У межах такої акції учні 11-го класу ЗЗШ № 78 корисно провели час в Інституті управління КПУ, опановуючи тонкощі технології створення web-сайту. Майстер-клас від кафедри інформаційних технологій підростаючому поколінню презентував успішний студент – слухач магістратури спеціальності „Інженерія програмного забезпечення” Максим Хлебніков, учасник багатьох професійних заходів з інформаційних технологій (конкурс „Золотий байт”, Хакатон та ін.).
Крім того, школярі мали можливість поспілкуватися з викладачами та студентством Інституту управління, дізнатися про роботу Студентської ради, про досягнення та успіхи випускників.