Представники університету дізналися про додаткові можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців з фондів ЄС

18 жовтня 2017 р. представники наукової та викладацької спільноти Класичного приватного університету взяли участь у семінарі „Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів”, який відбувся у м. Запоріжжя.
Спікером зустрічі виступив Микола Смолінський, Президент Фундації CEASC (Центральноєвропейська академія навчань та сертифікації, м. Бидгощ, Польща). Семінар відбувся за співпраці з Університетом суспільних наук (UNS), компанією Consulting Group 2027, Запорізьким національним університетом, Запорізькою міською радою, консалтинговою компанією „Eurostar Agency” та благодійним фондом „Оберіг”.

 

Програмою заходу було передбачено знайомство учасників з інструментами фінансування індивідуальної мобільності науковців з джерел Європейського Союзу. Зокрема, було представлено пропозиції Акції Марії Склодовської-Кюрі та Joint Research Centre, у тому числі окреслено форми такої співпраці (стипендії, стажування, навчання), алгоритми аплікування та процедура відбору науковців тощо.
Для представників вищих навчальних закладів семінар став тією подією, яка дає змогу замислитись над підвищенням власної наукової спроможності у глобальному середовищі, розвитком своєї професійної мобільності, створенням та реалізацією власних проектів!