Нові результати нашої спільної справи

Це знову сталося! Запоріжжя вкотре відзначилося у всеукраїнській благодійній акції "Добро жменями", що направлена на допомогу у протезуванні воїнам АТО.
6 квітня від Класичного приватного університету як головного пункту було здійснено вивіз пластикових кришок до міста Дніпро. Пластик збирався протягом цього навчального року на базі Інституту журналістики і масової комунікації, студенти якого складають актив Запорозької молодіжної громадської організації «Небо без кордонів».

 

 

Цьогоріч участь в акції взяли як і наші добрі знайомі – дошкільнята, учні, студенти, підприємці та просто небайдужі люди, так і "нові обличчя". Усі вони, збираючи кришечку до кришечки виконували дві важливі функції – соціальну та екологічну.
Приємно усвідомлювати, що такі дрібниці, які ми з вами звикли викидати до смітника, можуть повертати людей до нормального життя і знову дарувати можливість нормально пересуватися, гуляти парком, триматися за руку, обіймати близьких. У такі миті вкотре розумієш, що для того, щоб допомагати нужденним, не обов'язково мати гроші, достатньо змінити деякі свої щоденні звички і стати соціально відповідальною людиною.
Тож, коли годинник проголосив 12-ту, мужні хлопці Інституту журналістики і масової комунікації та студенти коледжу КПУ повантажили увесь пластик до грузової автівки, яка повезла запорізький пластик до Дніпра на переробку. Спільними зусиллями запоріжців та жителів області нам вдалося зібрати 813 кг пластикових кришок. Усі виручені кошти будуть перераховані на рахунок Благодійний фонд "ОВЕС", а звідти підуть на допомогу українському бійцеві.

Висловлюємо велику подяку ректору Класичного приватного університету Віктору Миколайовичу Огаренку та проректорам, які завжди підтримують усі заходи студентів ІЖМК і цього разу виділили приміщення для збору та зберігання кришок.
Дякуємо дирекції Інституту журналістики і масової комунікації, які окрім своїх професійних обов’язків встигали зустрічати запоріжців і гостей із області з пакунками кришок, підписувати подяки, фотографувати учасників акції Добро жменями. Запоріжжя" та інформувати всю спільноту про її перебіг.
Щиро дякуємо мужнім та сильним хлопцям-студентам Інституту журналістики і масової комунікації та студентам Коледжу Класичного приватного університету за те, що увесь час допомагали складати, збирати та вантажити кришки. Вони на собі відчули кілограми пластикового "добра".
Щиро дякуємо всім, хто допомагав, підтримував, розумів, довіряв, хто збирав кришки для того, аби одного прекрасного дня десь в українському місті один із захисників знову став хоч на крапельку щасливішим.
Дякуємо всім і кожному, хто повірив у те, що навіть маленька кришечка, може принести комусь користь!