Обласний форум медіапроектів „Про Батьківщину свою дбаю, бо право жити гідно маю”

З 2 березня цього року стартував конкурс медіа проектів „Про Батьківщину свою дбаю, бо право жити гідно маю”. За словами організаторів заходу: „мета форуму медіа проектів - забезпечення у молодого покоління розвинутої патріотичної свідомості і відповідальності, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про спільне благо, збереження та шанування національної пам’яті”. До участі запрошуються школярі, студенти, громадські діячі, митці, національно-культурні товариства, усі кому ще не виповнилось 35 років.

 

 

Роботи приймаються до 10 квітня поточного року. В планах  організаторів підведення підсумків та відзначення лауреатів і номінантів 21 квітня у актовому залі Класичного приватного університету, що знаходиться за адресою м. Запоріжжя, вул. Жуковського 70-б.
Головою комітету обласного медіа Форуму виступила Людмила Антонівна Чернікова, проректор Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Класичний приватний університет представляє Інна Леонідівна Пенчук, завідувач кафедри журналістики, реклами і соціальних комунікацій Інституту журналістики і масової комунікації.
Як зазначають організатори Форуму, участь у конкурсі здійснюється на безоплатній основі. Технічні вимоги до матеріалів учасників  Форуму дивіться у положенні про конкурс. 

Усім бажаючим, креативним та патріотично налаштованим, пропонується подавати свої роботи на Форум за номінаціями:

  • соціальний ролік -  до 2 хвилин;
  • соціальне відео - до 10 хвилин (відеороботи не обмежуються за жанрами: документальні, хронікально-документальні, ігрові, науково-популярні, телепередачі, репортажі тощо);
  • анімаційне відео  - до 3 хвилин;
  • ліб-даб (Lip Dub) (яскравий, дінамичний музичний кліп з використанням великої кількості людей, що знімається одним дублем протягом однієї сесії і не монтується) – до 6 хвилин;
  • соціальний флешмоб (у форматі відео) до 3 хвилин;
  • Інтернет-творчість (соціальні сайти, блоги, віртуальні графічні матеріали із посиланням електронної адреси);
  • стаття у друкованому або електронному виданні - до 3 сторінок;
  • соціальний фоторепортаж (у форматі презентації; у друкованому та електронному вигляді кількістю до 10 фото);
Для участі у конкурсі медіапроектів створюється творча група, учасники якої реєструються, тобто подають заявку на участь у Форумі. Форма заявки додається.    
Креативні, ідейно натхненні патріотично налаштовані, оригінальні студенти Класичного приватного університету не пропустіть шанс взяти участь у  Обласному форуму медіа проектів. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Євген Твардовський, студент 1-го курсу ІЖМК
Аня, Баранова, студентка 2-го курсу ІЖМК