Школа молодого підприємця – навчаймося разом!

Проект “Школа молодого підприємця” в межах розвитку молодіжного підприємництва, за підтримки департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, ЗОСППР “Потенціал” і Класичного приватного університету, стартував 25 березня та інтенсивно продовжує свою роботу. Щосуботи в Класичному приватному університеті для слухачів “Школи” проходять тренінги-семінари за визначеною тематикою. Усі питання, які висвітлюють згідно з навчальною програмою, є актуальними для студентів запорізьких вищих навчальних закладів, яких об’єднало спільне бажання – відкрити власну справу та стати успішним підприємцем.

 

У роботі тренери “Школи” використовують модель навчання, яка складається з чотирьох етапів: досвід учасника навчання (concrete experience), рефлексія (observation and reflection), додавання та узагальнення інформації (forming abstract concepts), застосування нового знання на практиці (testing in new situation). Така модель навчання дає змогу кожному з учасників отримати не лише корисні знання, а й практичний досвід. Разом із тренерами в аудиторії працюють і викладачі Інституту економіки Класичного приватного університету: Костянтин Салига, Ольга Гальцова, Еліна Волотко, Юлія Коротаєва, Анастасія Зеркаль.
Наприкінці травня на слухачів “Школи” чекає захист резюме з бізнес-планів. За словами керівника проекту Альони Горбенко, кращі роботи будуть представлені на міському конкурсі бізнес-проектів серед молоді.

Еліна Волотко
Інститут економіки