Школа молодого підприємця вручила сертифікати першим випускникам

20 травня 2017 року в ЗОСППР “Потенціал” підбили підсумки міського проекту “Школа молодого підприємця”, який реалізовувався протягом двох місяців Департаментом спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради за підтримки ЗОСППР “Потенціал” та Інституту економіки Класичного приватного університету. Команда професійних тренерів, до яких долучилися викладачі КПУ, працювала зі студентами різних запорізьких вишів, які побажали стати слухачами Школи.

 

 

Із метою підвищення інформованості з питань оволодіння практичними навичками бізнес-планування проектів, оцінки їх ефективності, започаткування власної справи, розвитку професійних та особистісних якостей підприємця та залучення молоді до участі в конкурсі бізнес-проектів, в Класичному приватному університеті було проведено 8 семінарів-тренінгів, кожен з яких складався з двох блоків тривалістю 6 годин. А це – сприяння саморозкриттю та самопізнанню учасників, визначення своїх сильних і слабких сторін, формування цілей і планування заходів щодо їх реалізації. Кожен учасник створив свій бізнес-план і відпрацював навички презентації власної ідеї.

Від імені запорізького міського голови майбутніх підприємців привітав його заступник Валерій Еделєв. Він висловив надію, що більшість випускників цієї Школи через деякий час дійсно започаткують власну справу, і сертифікат випускника Школи – це перший документ, який підтверджує серйозність намірів.
За словами організаторів, під час роботи Школи спостерігалося прагнення учасників підтримувати один одного та допомагати вирішувати завдання тренінгів, обмінюватися досвідом. Результативно виконані самостійні практичні вправи також свідчать про ефективність цієї навчальної програми. Звертаючись до випускників, директор Інституту економіки КПУ Андрій Білюк зауважив, що заняття були дуже цікавими та студенти проходили навчання із задоволенням! Тому деякі навички викладачі Класичного приватного університету також взяли до уваги. Можна стверджувати, що відбувся обмін досвідом між тренерами Школи та викладачами Інституту економіки.

Презентація бізнес-ідей відбулася в дуже позитивній атмосфері. Як наголосив Президент ЗОСППР “Потенціал” Олександр Головко: “Приємно, що пілотний проект Школи отримав не тільки добру оцінку міської влади, а й звучали слова вдячності особисто від учасників проекту, які вже сьогодні відчули результати своєї роботи”.

 

Еліна Волотко
Інститут економіки