Співробітники Інституту права імені Володимира Сташиса прийняли участь у роботі Всеукраїнської конференції молодих вчених та студентів, яка проводилася в Запорізькому державному медичному університеті

12 травня 2017 року в Запорізькому державному медичному університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Сучасні аспекти медицини і фармації 2017 р.». В рамках конференції вперше була організована секція «Актуальні проблеми медичного та фармацевтичного права», в якій об’єднали зусилля юристи та медики. На конференції обговорювалися питання реформування системи охорони здоров’я в Україні, перспективи вітчизняного медичного страхування, правове регулювання захисту прав пацієнтів, проблеми правового регулювання «цілительства», стоматологічної практики, допоміжних репродуктивних технологій, а також актуальні проблеми відповідальності медичних працівників, в тому числі за неналежне виконання професійних обов’язків.

 

У роботі конференції прийняли участь співробітники Інституту права імені Володимира Сташиса доцент кафедри кримінального права, к.ю.н. Босак К.С., яка виступила з доповіддю: «Відповідальність медичних працівників: кримінально-правовий аспект» та доцент кафедри теорії та історії держави та права та міжнародного права к.ю.н., доц. Гамбург Л.С. який виступив з доповіддю: «Місце медичного права у системі права України».