Вдячність людям, які допомагали творити історію Фестивалю інноваційної освіти «Відкривай Україну»

Це сталося! Ми відкрили Запоріжжя! Ми відкрили Україну! Фіналістів Південного регіону освітнього проекту «Відкривай Україну» визначено!
З вересня місяця минулого року діти вчилися, творили, розвивалися, створювали, надихалися і надихали, а на Фестивалі інноваційної освіти «Відкривай Україну» в Запоріжжі, що проходив на території Класичного приватного університету вони продемонстрували свої вміння, свої таланти, свої ідеї, проекти, відкрили себе інших – себе, як юних супергероїв своїх маленьких містечок.

 

 

Цей фестиваль став можливим завдяки друзям, колегам, партнерам, людям, які тяжіють до освітніх інновацій і змінюють Україну на краще!
Безмежна подяка Класичному приватному університету та його керівному складу за колосальну підтримку та допомогу у проведенні цього заходу. Окрема безмежна подяка і щира вдячність проректору з соціально-виховної роботи, професору Сергію Анатолійовичу Білоусову за плідну співпрацю.
За координаційну підтримку організації фестивалю, за влучні поради, професіоналізм і креативний підхід величезна подяка Наталі Василівні Яцук.
Який же фестиваль без професійної ведучої, яка запалить навіть найсумнішого глядача у залі, підбадьорить словом, розрадить посмішкою. За це щира вдячність Ірині Миколаївні Дяченко. Також безмежна подяка, колежанко, за відчутну допомогу у підготовці фестивалю, дружню підтримку та конструктивну критику.
Щира вдячність за допомогу і миттєву реакцію на прохання Маргариті Сергіївні Бабешко.
Дуже дякую обласній координатрці проекту Запорізької області Інні Леонідівні Пенчук за допомогу у підготовці фестивалю, у залученні партнерів та прихильників проекту, за зроблені послуги, роз’їзди по місту та підтримку.
Велика подяка Дмитру Місюрі, який завжди допомагав, виручав, підтримував, робив усе від себе залежне, і йому це завжди вдавалося.
Щиро дякую представниці фундації Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» Альоні Скворцовій, яка допомагала і підтримувала дистанційно, і звісно ж, завітала до Запоріжжя аби передати вам усі емоції, усі відчуття від київської команди.
Величезна вдячність найкращій фадрайзингці Златославі Ясній, яка за тисячі кілометрів від нас, зі столиці України, знаходила партнерів і подарунки для юних супергероїв.
Окрема подяка творчим, натхненним людям, професіоналам своєї справи, які підготували для дітей, кожен по-своєму креативні, цікаві, інтерактивні, захоплюючі майстер-класи. За це величезна подяка:
- Світлані Геннадіївні Захаровій – за креативний підхід до справи, занурення у світ творчості та креативу. 
- Юлії Володимирівні Віхорт, яка поділилася секретами професійного та особистого успіху. Ефективний керівник повинен бути ефективний у всьому! 
- Аллі Вікторівні Кліщ – за те, що відкрили дітям новий, професійний та стильний світ фотосправи. 
- Тетяні Олександрівні Кондик – яка допомагала дітям «писати історію» під назвою «журналістська майстерність» та розкрила для них професійні навички сучасного журналіста.
- Юлії Володимирівні Железняковій – за професійний психологічний тренінг, який допоможе дітям визначитися зі своєю майбутньою професією.
- Наталії Борисівні Алєксандровій, яка навчила дітей розробляти ефективну карту місцевості. Відтепер діти точно знайдуть свій "обраний шлях". 
- Олександру Анатолійовичу Кравченку, який подарував юним супергероям можливість відчути себе у ролі справжніх криміналістів. Погодьтеся взяти відбитки пальців вдається не кожному. 
- Максиму Хлєбнікову, який познайомив дітей з мистецтвом створення веб-додатків.
- Тетяні Романенко – за високу майстерність, професійне кеш-флоу, дружній діалог з дітьми та їх знайомство з фінансовою грамотністю.
- Анні Богдановій, яка разом із дітьми «зазирала у майбутнє» та вчила їх особистій відповідальності.
- Невгамовним Лікарняним клоунам «СміхоНоси» за те, що продемонстрували дітям неформальний підхід до вирішення навіть самих найскладніших життєвих ситуацій. 
- Компанії «Rolln Code» – за відкрити світ 3-D моделювання, 2-D анімації, які наповнили собою зону неформальної освіти. 
- ГО «Краще Місто», зокрема її керівнику Антону Жуку, за надійну допомогу та підтримку запорізького фествиалю.
У рамках фестивалю активно працював відділ профорієнтації, відбувалися незабутні екскурсії до найкращих куточків вишу. За це величезна подяка Катерині Василівні Трофімук і її команді.
Величезна вдячність усім нашим партнерам, які відгукнулися, підтримали, допомогли. Дякуємо вам, друзі, за відчутні підтримку. А саме:
- Міжнародному центру розвитку дітей «Kidbi» - за неймовірно цікаві й актуальні лекції фахівців центру та подарунковий сертифікат на виїзний тренінг до міста команди-переможця.
- Thinkers - за чудові призи для команд і підтримку фестивалю.
- Найбільшій в Україні мережі парків святкування днів народження «Дитяча планета» - за надані сертифікати для наших супергероїв на справжнє та незабутнє сімейне свято.
- Компанії виробнику ТМ «Союз кондитер» - за 50 кг смаколиків – печива, кексиків, круасанів, які миттєво розліталися на локації «Зона кави».
- За технічну допомогу та підтримку фестивалю щира вдячність нашим друзям – коворкінг-центру «Спільно HUB». 
- Громадській Спілці «Асоціація Спортивних Організацій», зокрема Антону Карнауху - за надійну підтримку та подарунки для команд, які направлення для своїх проектів обрали здоровий спосіб життя. 
- За, як завжди, смачнющі обіди та їх доставку дуже дякуємо ресторану «Sir Lancelot», зокрема, його керівниці-трудівниці Галині Перепадченко - за підтримку фестивалю.
- За джерельну, освіжаючу водичку від нас усіх щира вдячність ТМ «Родняна». Також дякуємо працівницям компанії, які увесь день працювали на точках, втамовуючи нашу спрагу.
Окрема величезна подяка найкращим, найпрофесійнішим, найвитривалішим членам журі: Ігорю Гармашу, Ользі Вакало, Марині Шконді, Світлані Осмоловській, Наталі Кутняк, які протягом дня обирали переможців – фіналістів Освітнього проекту «Відкривай Україну». Це було не легко, але їм вдалося.
Велика вдячність відповідальним та заповзятим хлопцям із команди «Молодь online». Щиро дякую: Костянтину Чернишову, Владу Барбашову, Владу Вороб’ю - за надійну підтримку та збереження найяскравіших моментів. Окрема вдячність Костянтину Чернишову, який миттєво реагував на мої прохання і також миттєво втілював їх у життя. 
Щира вдячність активістам ГО «Небо без кордонів», студентам і студенткам Інституту журналістики і масової комунікації: Катерині Прохоровій, Анастасії Ліберман, Альбіні Горбатюк, Максиму Михайлову, Владиславу Стецю за активність, віддачу і допомогу на фестивалі.
Дякую всім волонтерам фестивалю, студентам Інституту журналістики і масової комунікації, Інституту управління, Інституту права, Інституту іноземної філології, Інституту економіки, коледжу Класичний Приватний Університет, які супроводжували команди, працювали на різноманітних локаціях.
Щиро дякую, невгамовній фрішниці Євгенії Рошиян за допомогу в організації, пошуків партнерів та надійну роботу на локації "Зона панельних дискусій".
Дякую Оксані Щербині за креативні постики про наших супергероїі та їхні міські проекти.
Велика вдячність проникливим і ніжним голосам, талановитим співакам - студентці Запорізького музичного училища ім. Платона Майбороди Вікторії Бабишкіній і фіналісту престижного конкурсу Всеукраїнського фествиалю «Червона рута» Герману Романченку.
Щира вдячність моїм обласним координаторам Південного регіону: Ірині Червоній – кураторці Херсонської області, Інні Пенчук – кураторці Запорізької області, Світлані Осмоловській – кураторці Дніпропетровської області, Наталії Кутняк – кураторці Миколаївської області. Дякую вам, мої бджілки, за вашу віддачу і ту надскладну ніч «перед Різдвом». Дякую обласному куратору Одеської області Сергію Дисі, за вашу працю! Сподіваюсь, у вас все пройшло на «ура»! 
Величезна подяка невгамовному Андрію Жнивіну за надійну підтримку, допомогу. Без сумніву, Херсонська область може пишатися таким громадським активістом!
Велика подяка міським та шкільним координаторам освітнього проекту «Відкривай Україну», які від самого початку і до кінця гідно вели свої команди до перемоги. І вони перемогли! Кожен із них став супергероєм свого міста! Кожен із них – це маленька зміна на краще!
Простіть, якщо раптом когось забула назвати. Всіх пам'ятаю і всім щиро-прещиро дякую!
Дякую щиро вам, друзі, колеги, партнери, волонтери, учасники та гості фестивалю. Я високо ціную допомогу кожного/кожної із вас! Ви заслуговуєте найщирішої вдячності, найвищої нагороди! Дякую вам! Дякую за нову історію під назвою Фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну». Ще неодмінно почуємося! 
Скоро фінал! Київ уже чекає на юних супергероїв! Але це вже зовсім інша історія... Про неї трішки згодом...

Ірина Ярко