В ногу з часом: Роботи талановитих дизайнерів будуть представлені на виставці «Bauhaus Zaporizhzhia»

Модерні, новітні, сучасні, креативні. Саме ці риси притаманні студентам-дизайнерам Інституту журналістики і масової комунікації. Для них у творчості не існує неможливого. А цього разу вони спрямували свій пошук «вглиб» людини, взялися переосмислювати чинну реальність відділяючи особистісне від загального тла буденності.

 

 

 

Уже цієї суботи, 18 листопада, наші талановиті молоді дизайнери візьмуть участь у виставці «Bauhaus Zaporizhzhia» яка реалізовується у рамках «Тижнів Німеччини в Україні-2017». Виставка почне свою роботу о 18:00 в галереї «Barannik». Серед унікальних архівних фотографій, відео, моделей і документів з історії забудови Запоріжжя будуть не менш унікальні роботи студентів групи ДДз-115: Рустама Умарова, Анастасії Хямяляйнен та студентки коледжу Класичного приватного університету Олени Борисюк. Роботи виконані у рамках єдиного в Україні курсу «Український дизайн» під керівництвом їх мудрого наставника Володимира Ростиславовича Косюка.
Завітайте до галереї «Barannik» та підтримайте молодих талантів, які не лише бачать світ крізь призму мистецтва, а й підіймають проблеми збереження об’єктів модернізму в Україні. 
Також тут будуть представлені приклади німецької архітектури 20-30-х років. Більше того ви зможете дізнатися як їх зберігають, реставрують та популяризують.
Виставка триватиме два тижні. Вхід вільний.

Дирекція
 Інституту журналістики і масової комунікації