На крилах мрій

16 вересня 2017 року стартував перший фестиваль творчості Запорізького міського центру народної творчості та культурно-освітньої роботи «Народний дім» для людей з обмеженими можливостями «На крилах мрій». У роботі фестивалю у якості волонтерів прийняли участь студенти Класичного приватного університету які навчаються в Інституті економіки та в Інституті здоров’я, спорту та туризму.

 

 

У  мальовничому куточку міста Запоріжжя, а саме на території історико-культурного комплексу «700 літній Запорізький дуб»  відбулася цікава конкурсна програма, на початку якої під дружні оплиски гостей фестивалю наші студенти привітали усіх присутніх на фестивалі та запустили в небо 25 кольорових кульок  на честь двадцятип’ятиріччя Класичного приватного університету. 

Фестиваль є грантовим проектом та проводиться за кошти отримані в конкурсі соціальних проектів «Ми це місто-2017». Студенти – волонтери брали участь у всіх фестивальних заходах, а це екскурсія по історико-культурному комплексу, тематичні фото-зони, майстер-класи та культурно-розважальна програма.