Найкращі знавці німецької мови з усієї області зібралися в Інститут іноземної філології Класичного приватного університету

14 лютого в Інституті іноземної філології Класичного приватного університету відбулися відбірково-тренувальні збори переможців обласного етапу олімпіади з німецької мови. В рамках цього заходу талановиті юні філологи (учні Запорізьких гімназій №11, 31, 46, 71), які успішно пройшли декілька етапів прискіпливого інтелектуального відбору, готувалися до участі у IV (Всеукраїнському) етапі олімпіади. З найкращими знавцями німецької мови працював досвідчений тренер, талановитий фахівець – старший викладач кафедри романо-германських мов ІІФ КПУ Плаксіна Ірина Юріївна.

 

 

Учні разом зі своєю наставницею розглянули цілу низку проблемних питань, виконали багато цікавих та складних завдань, що дозволили їм не лише підготуватися до відповідального інтелектуального змагання, але і в повній мірі виявити свою непересічну креативність та ґрунтовні знання. Філологічна команда залишилася цілком задоволеною цим заходом. Відтепер можна сміливо крокувати до перемоги на Всеукраїнському етапі. Бажаємо успіху!