- Університет
- Загальна інформація
- Керівництво
- Ліцензування та акредитація
- Інститути
- Фаховий коледж КПУ
- Центр підвищення кваліфікації
- Філія у місті Кременчук
- Ресурси та сервіси
- Матеріально-технічне забезпечення
- Умови доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами
- Гуртожиток
- Спортивний комплекс
- Навчальний відділ
- Військова кафедра
- Психологічна служба
- Лабораторія експериментальної та практичної психології
- Навчально-практичний соціальний центр Класичного приватного університету
- Юридична клініка
- Туристичний клуб "Пілігрим"
- Бібліотека КПУ
- База відпочинку
- Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати
- Наукова діяльність
- Міжнародна діяльність
- Мета та напрями міжнародної діяльності
- Нормативна база міжнародної діяльності
- Навчання іноземних громадян
- Програми культурно-академічного обміну
- Професійна практика студентів за кордоном
- Співробітництво з закордонними ВНЗ та організаціями
- Участь у міжнародних проектах
- Міжнародні програми
- Інформаційне повідомлення
- Про нас / Контакти
- Соціально-виховна, профорієнтаційна діяльність
- Якість освіти
- Новини
- Вступнику
- Студенту
- Науковцю
- Контакти
Натхнення від науки, задоволення від навчання!
********
01.11.2017 року кафедра туризму та готельно-ресторанної справи інституту здоров’я, спорту і туризму Класичного приватного університету розпочала серію майстер класів від викладачів, що демонструють рівень їх професійної майстерності у створенні освітніх послуг.
Перший майстер-клас було проведено кандидатом наук з державного управління, доцентом кафедри, ведучим фахівцем із курсу «Анімаційні технології» та івент менеджменту Яцук Наталією Василівною в рамках семінарських занять студентів ДХ-115, ДЧ-115, яку було представлено завідувачкою кафедри доктором наук з державного управління Валентиною Андріївною Боклаг.
Майстер-клас було проведено в рамках співпраці із Науково методичним центром департаменту освіти і науки Запорізької міської ради за ініціативи Ірини Володимирівни Олійник – Міських методичних навчаннях, виховного модулю де проблемним питанням було – це «Технологія створення неформального освітньо-виховного часового простору навчального закладу».
Вчителями та заступниками директорів з виховної роботи 30 шкіл міста, які зареєструвалися на майстер-клас, було сформовано уявлення сучасного номадичного покоління з обов’язковими навичками громадянськості, які можуть бути набуті в освітньо-виховному просторі школи.
Н.В.Яцук, яка має багаторічний досвід роботи із school event менеджменту, презентувала інноваційні формами івентів, що можуть бути адаптовані до шкільної аудиторі та ознайомила із технологіями на яких ґрунтується організація сучасних івентів – дизайн-мислення, соціо-культурна анімація, візуалізація. А також провела практикум з організації шкільного івенту: від ідеї до сценарію.
Варто відмітити що практичного досвіду набули не тільки учасники, а й організатори. Студенти в організації події: Олег Сапоговський відео супровід та висвітлення події в соціальних мережах, Сергій Тряпічко фото звіт, Олег Поліняко технічна підтримка та робота у групі хостесу, Олександра Кришнєва, Анастасія Верещак, Аліна Черкасова, Аліна Богданова, Юлія Шиян добре організували навігацію, реєстрацію, каву-брейк.
Директором Інформаційно-аналітичного центру університету Яною Володимирівною Зоською була підтримана та втілена ідея виготовлення робочого матеріалу для майстер-класу яка одночасно містила необхідну інформацію про освітні послуги університету, які можуть стати у нагоді учасникам майстер-класу.
У ході майстер-класу консультації щодо освітніх послуг університету надавалися начальником відділу зв’язків із громадськістю та профорієнтації Катериною Василівною Трофімук.
Маємо надію, що плідними й популярними стануть й наступні майстер-класи та тренінги кафедри в рамках співпраці з науково-методичним центром.
- переглядів: 1913