Студентство вітає IT-Forum 2017

Представники Класичного приватного університету взяли участь у роботі масштабної конференції “IT-Forum 2017”, яка відбулася 29 вересня в Запоріжжі у ВЦ “Козак-Палац”. Викладачі та студенти університету мали можливість у межах Форуму поспілкуватися з найбільш відомими представниками сфери IT і стати свідками так званої Битви Start-Up.

 

 

 

“IT-Forum 2017” —  це щорічна велика конференція, яка збирає в одному місці в певний день людей, найбільш зацікавлених у розвитку IT, готових ділитися досвідом і поглинати тонни корисної інформації! В цьому році Форум було проведено в форматі одноденного BarCamp-а, де одночасно було організовано 6 потоків доповідей: Marketing. Business,  Design / QA Web, Development,  Mobile Development, Free Space.

Ірина Дяченко, заступник директора Інституту журналістики і масової комунікації:

  —  “IT-Forum 2017” дійсно можна назвати легендарним, як його позиціонували організатори, адже велика кількість відомих спікерів з цікавими тематичними виступами розширює межі розуміння використання Інтернету в сучасних реаліях. Форум є корисним і для студентів, які у подальшому працюватимуть в різних організаціях, що використовують новітні технології, так і для керівників проектів, які прагнуть, аби їх продукт був першим на споживчому ринку. 

Андрій Білюк, директор Інституту економіки:  

Треба зазначити, що, наприклад,  IT-Forum, який проводився у 2014 році прийняв 1000 осіб, у цьому році  за фактом було більш ніж 3000 учасників! Цей факт говорить про те, що Запоріжжя, залишаючись індустріальним центром країни, має не тільки працьовиті руки, а й світлі голови , які можуть і готові розвивати IT-сферу. Впевнений, що такі заходи є дуже актуальними та необхідними для нашої молоді.