Студенти та викладачі Інституту управління Класичного приватного університету завжди на „хвилі” передового досвіду у сфері ІТ- технологій

Студенти та викладачі кафедри інформаційних технологій Інституту управління Класичного приватного університету вже вкотре стали активними учасниками масштабної конференції, присвяченої ІТ-технологіям.
Традиційно викладачі кафедри в межах практичної складової підготовки майбутніх фахівців з інженерії програмного забезпечення та комп’ютерних технологій відвідали ІТ-форум, що проходив в Козак-Палаці м. Запоріжжя, та який за останні роки став передовим заходом в ІТ-галузі Запорізького регіону, з кожним роком набирає обертів та розширює свої межі.

 

Під час конференції учасники мали можливість отримати корисну та цікаву інформацію, якою з присутніми поділилися спікери – провідні фахівці ІТ-галузі у межах шести потоків. 
Формат заходу передбачав виступи відомих в своїй галузі спікерів з доповідями, дискусії та обговорення на актуальні теми, а також неформальне спілкування й культурну програму.
Взагалі, ІТ-форум, маючи за мету просування та розвиток ІT-індустрії в регіоні, є ефективною площиною для взаємодії підприємств ІT-сфери, талановитої молоді та освітніх установ, які готують майбутніх фахівців у сфері ІТ-технологій.