Студенти вітають рідне місто!

Студенти Класичного приватного університету та Коледжу 7 жовтня вперше брали участь у святкових заходах, присвячених Дню міста, в якості артистів.
Від самого ранку на Набережній магістралі лунала музика та більше сотні хлопців та дівчат у національних костюмах вітали відвідувачів Покровського ярмарку. О 12-й годині на каскаді фонтанів «Райдуга» відбулося урочисте відкриття святкових заходів. Офіційні особи привітали жителів та гостей міста, а наші студенти, разом із запорізькими танцювальними колективами, показали чудовий флеш-моб.

 

Паралельно з ярмарком працювали розважальні локації - дитячі майданчики, виставки, конкурси та майстер-класи. 
Еліна Волотко – заступник директора Інституту економіки – куратор проекту: “З вдячністю та хорошим настроєм ми пригадуємо це свято та досі ділимося зі студентами яскравими враженнями від побаченого та від такої класної можливості залучитися до масштабного соціально значущого проекту. Студентські роки не повинні бути тихими та нудними. Молоді, красиві і талановиті люди повинні спілкуватися. А такі заходи сприяють ще й вихованню наших дітей справжніми патріотами! І від імені наших дітей хочу подякувати проректору Класичного приватного університету Таїсії Олександрівні Огаренко за те, що включила для нас, як то кажуть, зелене світло, та за те, що була разом з нами, вірила в нас та підтримувала ”.