Студенти ІЖМК на «Запорізькій книжковій толоці»

Студенти Інституту журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету встигають не лише навчатися, а й розвиватися культурно. Майбутні журналісти намагаються не пропускати значних для нашого міста подій. Цього разу - це фестиваль «Запорізька книжкова толока-2017», який вже є традиційним.
Ця культурна подія відкрила багато нових письменників та нагадала про «ветеранів» української писемності. Таким «ветераном» є Іван Гентош. Він один із небагатьох майстрів слова, які займаються просвітницькою діяльністю в Україні. Також на фестивалі був відомий український письменник Микола Джміль, який презентував нову поему «Аттіла або Благовіст любові».

 

Студентам пощастило зустріти і відомого на всю країну мовознавця Миколу Зубкова, який свого часу презентував збірку «Кобзар». Його перепис вразив молодь своєю манерою тексту та наповненням, що відрізняється від звичних для нас Шевченківських рядків. Не забули на «Толоці» і про маленьких українців – для них працювала окрема зона для культурного та духовно-поетичного розвитку – країна під назвою «Книголісся».
Без сумніву, «Запорізька книжкова толока» об’єднує, надихає, дарує нові знайомства та спонукає до творчих дій. Перевірено на собі!

Максим Войта,
студент І-го курсу
Інституту журналістики та масової комунікації