Завідувач кафедри менеджменту Інституту управління Класичного приватного університету на сучасному семінарі від експертів з консалтингу

19 жовтня 2017 р. завідувач кафедри менеджменту Інституту управління Класичного приватного університету, д.е.н. Томарева – Патлахова Вікторія Валеріївна взяла участь в одноденному семінарі „Стратегія розвитку регіону / громади / організації як інструмент отримання до фінансування локальних інвестицій: польський досвід”, який проходив у приміщенні Запорізької міської ради.
В семінарі, окрім зацікавлених осіб з числа професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів, також взяли участь представники місцевої влади, обласних, районних, сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад, Агенцій регіонального розвитку.

 

Під час заходу учасники змогли отримати для себе відповіді на такі питання:

  • З чого почати та яких помилок уникати під час написання стратегії?
  • Як написати гарну стратегію, користуючись досвідом експертів?
  • Як використати стратегію розвитку для отримання фінансування з фондів ЄС?

У ході семінару розглядалися різні аспекти розробки регіональної стратегії розвитку, у т.ч.: цілі та функції такої стратегії, її структура й методологія написання, роль стратегії в процесі залучення дотаційних ресурсів для реалізації локальних проектів.

Захід проводився Центральноєвропейською академією навчань та сертифікації (Польща) та РБФ „Рівне. Європейський вибір” – організаціями, які мають 10-річний досвід консалтингової діяльності для освітнього та бізнесового середовища України, а представники яких є експертами з пошуку фінансових інструментів та роботи з європейськими фондами, фахівцями з європейської інтеграції.