За лаштунками телебачення

Якщо в якийсь момент люди забудуть про такі слова як свобода, гідність і честь, то цей світ припинить своє існування. А до тих пір, поки є такі люди, світ буде існувати", - такими були слова політв’язня Володимира Балуха.
Гідність. Честь. Свобода. Внутрішній та зовнішній ворог. Патріотичне виховання. Брехня. Лицемірство. Здирництво. Байдужість. Школи. ВНЗ. Дорослі і діти. Діти і дорослі. В'язниці і церкви. Війна і мир. Вороги. Воїни світла. Таким насиченим цього четверга був прямий ефір програми "Знак запитання" на телеканалі "Запоріжжя".

 

Студенти Інституту журналістики і масової комунікації  та студенти Коледжу Класичного приватного університету, які зовсім скоро приєднаються до друдньої родини ІЖМК, були частиною цього ефіру. Разом з іншими запрошеними гостями вони слухали і переживали, переживали і слухали та отримували практичний досвід.Півтори години промайнули швидко, але вони були настільки наповнені змістом і сенсом, що хотілося говорити і говорити.
Тут у студії, студенти на власні очі побачили - яка вона телевізійна "кухня", адже за лаштунками ТБ все виглядає інакше. Студія, декорації, камери, освітлення, люди - все таке цікаве, захопливе, а скільки запитань і бажань виникає тут - на місці, де народжується телевізійний продукт.
Дирекція ІЖМК та активні студентки, які 23 листопада побували на ефірі щиро вдячні незмінній телеведучій програми "Знак запитання" Ользі Вакало, за ці півтори години розмов про головне, які надихають, зароджують дискусію, дають відповіді на питання і відкривають нові.
Бережімо у собі людяність! Бережімо у собі Людину!

І.Г. Ярко