У Коледжі Класичного приватного університету відбулась нарада заступників директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

19 жовтня 2017 року на базі Коледжу Класичного приватного університету відбулась нарада заступників директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. У заході взяли участь головний спеціаліст відділу позашкільної, вищої освіти та інтернативних закладів Департаменту освіти і науки ЗОДА Прийменко Галина Володимирівна, заступник Служби у справах дітей Запорізької міської ради Побельонна Інна Василівна, начальник відділу опіки, піклування та усиновлення Служби у справах дітей ЗОДА Заєзжай Тетяна Станіславівна, головний спеціаліст відділу профілактичної роботи Служби у справах дітей ЗОДА Романіченко Наталя Миколаївна, капітан поліції, інспектор ювенальної превенції УПД ГУНП в Запорізькій області Ульяненко Костянтин Володимирович та заступники директорів з виховної роботи коледжів і технікумів Запорізької області.

 

Відкрила нараду та виступила з привітальним словом директор Коледжу Класичного приватного університету Яценко Лариса Іванівна.
Прийменко Галина Володимирівна визначила головні напрямки виховної роботи зі студентами.
Заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи Огаренко Тетяна Юріївна доповіла про організацію системи виховної роботи у Коледжі КПУ.
З питанням забезпечення законних прав дітей на якісну професійну освіту і навчання виступила Побельонна Інна Василівна.
Про стан, організацію та профілактику негативних проявів девіантної поведінки серед учнівської молоді розповів Ульяненко Костянтин Володимирович.
Романіченко Наталя Миколаївна та Заєзжай Тетяна Станіславівна доповіли про організація і забезпечення соціальної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Запорізькій області та про дитячий будинок сімейного типу та прийомну сім’я як форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Доцент кафедри практичної психології Інституту журналістики і масової комунікації КПУ, практичний психолог Железнякова Юлія Володимирівна дала поради щодо створення сприятливого психологічного клімату академічної групи та заходів превентивної роботи щодо попередження залучення студентів у небезпечні Інтернет-квести.
Заступник директора з навчально-методичної та виховної роботи Інституту журналістики і масової комунікації КПУ Дяченко Ірина Миколаївна поділилася досвідом роботи громадської організації «Небо без кордонів» та патріотичного виховання студентів через волонтерський рух.