У спільнодії народжується результат, або як запорізькі школярі під егідою викладачів Інституту журналістики і масової комунікації опановували техніки відеомонтажу

Будь-який відзнятий відеоматеріал перед тим як подати в ефір, або ж викласти на терени Інтернету потрібно змонтувати, тобто прибрати "зайві" відеосюжети, склеїти окремі шматочки відеоматеріалу, виконати між ними переходи, додати спецефекти, титри і все, що вважаєте за потрібне. Професійний відеомонтаж - це трудомісткий і кропіткий процес. На створення гарного ролику йде кілька днів, а то й тижнів. Підхід до відеомонтажу повинен бути з творчої сторони, адже просто зібравши всі кадри воєдино ще не означає, що з цього вийде хороший кінцевий продукт.

 

 

У цьому 30 листопада впевнилися учні запорізьких шкіл, які завітали до Інституту журналістики і масової комунікації на майстер-клас "Технічна підтримка/монтаж аудіо та відео продукту", що проходив у рамках реалізації ІІ Міського конкурсу мультимедійних проектів "Україна-Японія".
У світ відеомонтажу школярів з головою занурив викладач, завідувач лабораторією теле-, радіо- та фотосправи ІЖМК Роман Ігорович Коробський.Завдяки йому хлопці та дівчата на реальних прикладах побачили як можна легко і в той же час якісно та професійно створити креативний відеоролик, який хотітиметься переглядати знову і знову.
Дирекція ІЖМК висловлює подяку Роману Ігоровичу за професіоналізм та бажання впроваджувати інновації в освітній процес, а школярам дякуємо  за бажання розвиватися та йти в ногу з часом!

 
За фото та допомогу на заході щира вдячність невтомому і активному студенту І-го курсу ІЖМК Максиму Войті.
Окрема вдячність Наталії Василівні Яцук за, як завжди, злагоджену роботу та професіоналізм.
Робіть якісні відео, радуйте своїх близьких та друзів своїм креативним польотом фантазії, і звісно ж, приходьте до нас в Інституту журналістики і масової комунікації на нові майстер-класи! Нам є чим з вами поділитися!
Автор: Ірина Ярко
Фото: Максим Войта