До Дня проектного менеджера студенти та викладачі Інституту управління Класичного приватного університету черпали творче натхнення в „Етноселі”

2 листопада 2017 р. студенти та викладачі Інституту управління Класичного приватного університету мали унікальну нагоду зустрітися з успішною та креативною жінкою, яка має значний досвід у сфері реалізації проектів, директором єврейського общинного центру „Мазаль Тов” Інессою Носенко.

 

 

 

Усе розпочалось з цікавої екскурсії незвичайним Будинком Макса Гранта, у ході якої присутні мали можливість відчути гостинність зустрічі та побачити чим живе та дихає Центр: від мала до велика – кожен знайшов тут своє місце, має змогу розвиватися, зростати, знаходити втілення своїм мріям. „Мазаль Тов” – це місце, де народжуються ідеї, які сприяють розвитку самозайнятості, особистій самореалізації, розвитку соціальних ініціатив.

Інесса Носенко та представники її творчої команди, зокрема, Олександра Дощенко – керівник проектів й Ольга Павлік – координатор програм обласної громадської організації „Дивосвіт”, вразили своєю відкритістю, щирістю та готовністю ділитися з молоддю своїм досвідом щодо реалізованих ідей, невтомною енергією та запалом, баченням нових перспектив та планів на майбутнє.

У ході спілкування студентам було презентовано Школу проектного менеджера, яка стартує у Центрі в листопаді та надасть змогу усім бажаючим набути навички роботи над проектом та створити власний.
А після зустрічі студенти та викладачі змогли відвідати туристичний комплекс „Етносело”, який є прикладом успішного проекту, уособленням соціально-відповідального бізнесу, пропагує розвиток „зеленого” туризму, продовжує розвиватися та залучати безліч відвідувачів.