Інститут управління Класичного приватного університету відкрив світ можливостей перед запорізькими учнями!

07 грудня 2017 р. в Інституті управління КПУ відбувся День відкритих дверей, де на присутніх чекали цікаві зустрічі з фахівцями випускових кафедр Інституту, які поділилися своїми знаннями та досвідом у сфері менеджменту, інформаційних технологій та землеустрою. „Сучасна освіта для успішних!”, – ось девіз Інституту, який наголошує на тому, що ті напрями, які представлені в ньому наразі є дуже затребуваними, сучасними, перспективними, що, безперечно, надає змогу гідно реалізувати свій потенціал, розвиватися як професіонал та особистість й бути дійсно успішним! У цей день учні запорізьких навчальних закладів, серед яких ЗЗШ № 100, ЗЗШ № 15, Запорізький будівельний технікум, Запорізький технічний ліцей та ін., мали чудову нагоду поринути у світ саме таких професій.

 

Формат зустрічі передбачав офіційну частину, де учні та їх педагоги отримали від заступника директора з навчальної, навчально-методичної та виховної роботи Інституту управління КПУ Віхорт Юлії Володимирівни корисну інформацію про ті можливості, які пропонує Класичний приватний університет та Інститут управління, зокрема. Після чого, кожен з присутніх зміг відчути себе справжнім „профі” у тій чи іншій сфері, приміривши на себе роль того або іншого фахівця. 

Так, під час Дня відкритих дверей Інституту управління КПУ було презентовано низку майстер-класів:

тренінг з командної роботи та командоутворення від фахівців кафедри менеджменту Інституту управління КПУ (тренер: Коротаєва Юлія Владиславівна, к.е.н., доцент кафедри менеджменту), де учні змогли набути навичок роботи у команді, вдосконалити комунікативні здібності, опанувати ефективні методи побудови відносин з оточуючими;    

– майстер-клас „Розробка web-сайту” від фахівців кафедри інформаційних технологій Інституту управління КПУ (тренери: успішні слухачі магістратури спеціальності „Інженерія програмного забезпечення” Хлебніков Максим, Лисенко Дмитро, Маслій Григорій), під час якого кожен зміг покроково опанувати технологію створення сайту для просування власних продуктів;

 
 – майстер-клас „Інформаційні технології у землеустрої” від фахівців кафедри публічного управління та землеустрою Інституту управління КПУ (тренер: Александрова Наталя Борисівна, к.т.н., доцент кафедри публічного управління та землеустрою), у межах якого учні ознайомились з принципами роботи фотограмметричної станції, а також змогли створити власну електронну карту місцевості.
Теплу атмосферу під час візиту гостей до Інституту управління Класичного приватного університету створювала Студентська рада Класичного приватного університету, представники якої радо поспілкувалися з хлопцями та дівчатами, провели інтерактивні ігри, відповіли на ті питання, що турбували учнівську молодь, перед якою наразі постає важливе питання щодо визначення з майбутнім вектором власного професійного розвитку.
 
 
Крім того, усі присутні мали можливість пройтися тими шляхами, якими щодня крокують студенти Класичного приватного університету (затишні коридори навчальних корпусів, комфортні теплі аудиторії, жваві спортивні майданчики тощо). А цікаву екскурсію забезпечили представники відділу просвітницької роботи Класичного приватного університету, під керівництвом Катерини Василівни Трофімук.
Однак, ця зустріч продемонстрували лише невелику частину тих можливостей, які відкриваються через спектр тих спеціальностей, що представлені в Інституті! Саме тому, запрошуємо амбітних та креативних  хлопців та дівчат, беручи участь у наступних професійноорієнтованих заходах, й надалі продовжувати крокувати разом з фахівцями Інституту, адже в них дійсно є чому повчитись, що неодмінно сприятиме успішній реалізації у майбутньому!