Як в Інституті журналістики і масової комунікації школярі «анатомію статті» досліджували

Для того, щоб бути журналістом не потрібно чекати закінчення ВНЗ, отримання диплому, починати будувати своє професійне майбутнє можна ще будучи школярем чи школяркою. І в цьому впевнилися учні запорізьких шкіл, які завітали до Інституту журналістики і масової комунікації на професійний майстер-клас «Анатомія статті» від доктора наук із соціальних комунікацій кафедри журналістики, реклами і соціальних комунікацій Вікторії Анатолівни Ковпак.
Ця зустріч проходила у рамках ІІІ міського конкурсу Mediasсhool-2018 і завершила серію цьогорічних майстер-класів від професійних медіатренерів та медіатренерок. Тож, як ви вже зрозуміли, це був останній майстер-клас 2017 року для школярів, але ж який.

Під професійним і дружнім керівництвом Вікторії Анатолівни учні з головою занурилися у світ журналістики. Це була своєрідна «анатомія» тільки не біологічного, а журналістського спрямування, завдяки якій юні хлопці та дівчата і познайомилися з жанрами журналістики і навіть самі спробували адаптувати під них тексти, як того вимагають сучасні реалії. 

Діти настільки захопилися майстер-класом, що й не помітили, як швидко пролетів час, а це говорить про те, що атмосфера, яка панувала в 222-й аудиторії була настільки теплою і дружньою, що хотілося відтягувати момент прощання якнайдалі. 
Насичена і креативна зустріч закінчилася позитивним фото на згадку і побажаннями веселих новорічних свят.
Будуйте своє майбутнє, створюйте себе і любіть те, що робите!

Автор: Ірина Ярко
Фото: Максим Войта