Як в Інституті журналістики і масової комунікації школярі вчилися фото на мільйон робити

Закарбувати час, впіймати жест, відобразити емоцію, передати почуття – це те, що ми очікуємо від фото, коли наші пальці торкають кнопки “зняти”. Принаймні, мали б очікувати, якщо вважаємо себе справжніми фотографами.
Такими 13 грудня вчилися бути школярі запорізьких шкіл, які завітали до Інституту журналістики і масової комунікації на майстер-клас "Фото на мільйон" від професійної медіатренерки, старшої викладачки кафедри журналістики та соціальних комунікацій Алли Вікторівни Кліщ. Зустріч проходила у рамках ІІІ-го міського конкурсу/фестивалю Mediaschool -2018.

 

 

Алла Вікторівна не лише розповідає, а й на реальних прикладах показує, яке воно – яскраве, насичене фото, яке можна переглядати знову і знову. Більше того, медіатренерка ділиться професійними навичками та дає школярам можливість спробувати себе у ролі справжніх фотографів, зробивши кілька знімків на телефон.

Цей майстер-клас яскравий приклад того, що наявність професійної камери не говорить про те, що ви хороший фотограф.
Чудові знімки можна робити і на інші гаджети, тим більше, що сучасні технології це дозволяють, питання лиш в тому, наскільки ви готові вчитися і розвиватися щодня!
Знаєте відповідь – молодці, не знаєте – шукайте свою нішу.

Ірина Ярко