У Класичному приватному університеті вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні

Вже четвертий рік поспіль, 20 лютого, українці вшановують подвиг учасників Революції Гідності, які стали жертвами протистояння під час подій на "Євромайдані".
Інститут журналістики і масової комунікації запрошує усіх небайдужих людей 20 лютого долучитися до вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, зокрема вшанування пам'яті журналіста, поета, громадського діяча, соціолога, аспіранта Класичного приватного університету Василя Сергієнка, який загинув від рук бандитів у квітні 2014 року.
Початок заходу о 12:20, в ауд. 222, ІІ-й поверх Класичного приватного університету (головний корпус).

 

Під час Революції Гідності разом з однодумцями Василь Сергієнко організував Корсунський блокпост, щоб не пускати "тітушок" та "беркутівців" до столиці. Троє невідомих 4 квітня 2014 року викрали чоловіка з дому. Наступного дня тіло журналіста знайшли зі слідами катувань. Чоловікові було 58 років. У нього залишилися старенька мати і донька.
У квітні минулого року на будівлі Класичного приватного університету, де Василь Сергієнко займався науковою роботою та здобував другу вищу освіту, було відкрито меморіальну дошку. Запрошуємо всіх охочих вшанувати пам'ять Героя!
Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснгу для зміцнення власної держави на власній землі.