У Класичному приватному університеті вже вдруге відкрито Школу молодого підприємця

Минулого року Школа працювала в Інституті економіки КПУ з березня по травень, а вже восени її випускники захищали свої бізнес-проекти на міському конкурсі, який започаткувала Запорізька міська рада.
За умовами конкурсу у першому сезоні проекти підприємців-початківців отримали: за трете місце премію 5 тис. грн., за друге – 7 тис., автор найкращого бізнес-проекту отримав 10 тис. грн

 

 

Цього року Школа розпочала свою роботу 24 березня. Відкриття  відбулося  в конференц-залі Запорізької обласної спілки промисловців і підприємців (роботодавців) “Потенціал”, яка, разом з КПУ, є партнером проекту. Перед студентами кращих запорізьких університетів, які виявили бажання навчатися у Школі молодого підприємця,  з вітальним словом виступили Володимир Жуков - директор департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради, Валерій Крайній – виконавчий директор ЗОСППР ) “Потенціал”,  та викладачі, тренери, які на протягом декількох місяців будуть працювати з відвідувачами Школи.  

Еліна Волотко – заступник директора Інституту економіки КПУ: “Сьогодні ми презентували навчальні блоки семінарів-тренінгів, представили свої індивідуальні програми. Особисто я дуже задоволена, що побачила на презентації таку кількість молодих, гарних та дуже мотивованих людей, які планують започаткувати свою справу у Запоріжжі. Та якщо вони прийшли навчатися до Школи молодого підприємця, значить добре розуміють, що без фахових знань тренерів, сучасного досвіду успішних бізнесменів, які вже співпрацюють зі Школою, їм не обійтись. Ми впевнені, що їм буде цікаво (і тому не важко) навчатися “. Кожен по закінченні Школи отримає сертифікат. А далі, за словами керівника проекту Альони Горбенко, найкращі роботи будуть представлені на міському конкурсі бізнес-проектів серед молоді.
 “Школа молодого підприємця” – проект Департаменту спорту, сім’ї та молоді міськради. Всі фінансові витрати за навчання майбутніх бізнесменів-початківців взяла на себе міська рада, тому навчатися в Школі безкоштовно має можливість кожен охочий. Головна умова – мати на меті стати успішним підприємцем і роботодавцем для мешканців нашого регіону.