Триває прийом робіт на ІІ Обласний форум медіа проектів «Про Батьківщину свою дбаю, бо право жити гідно маю»

Учасники Фестивалю (діти та молодь віком до 35 років, що проживають на території Запорізької області; окремі особи та творчі групи загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, інтернатних та вищих навчальних закладів, закладів та установ культури Запорізької області; громадські діячі та громадські організації; національно-культурні товариства; мистецькі об’єднання та інші зацікавлені особи) можуть подати свої роботи до 15 квітня цього року.

 

 

 

Бажаючі творчо проявити себе можуть надсилати роботи у такі номінації:
1. Номінація «соціальне відео» ;
2. «Номінація анімаційне відео»;
3. Номінація «блогерство»;
4. Номінація «стаття у друкованому або електронному виданні»;
5. Номінація «концептуальне фото»;
6. Номінація «світове українство як апологет та реставратор української національної ідеї».
Особливої уваги заслуговує номінація «світове українство як апологет та реставратор української національної ідеї».
Кафедра журналістики, реклами і соціальних комунікацій Інституту журналістики і масової комунікації КПУ разом із ГО «СМИСЛ» та Канадсько-українським бібліотечним центром ЗОУНБ пропонує спеціальну номінацію «Світове українство як апологет та реставратор української національної ідеї» учням та студентам. Умови участі: обрати видатну історичну або сучасну постать українця в еміграції; провести ґрунтовне дослідження стосовно обраної особистості та на основі зібраного матеріалу:
1. Відзняти невелике аматорське відео (максимум 3 хвилини, можна знімати на мобільний телефон. Завантажити відзняте відео на канал YouTube;
2. Опублікувати короткий допис чи статтю в друкованих ЗМІ чи онлайн і надіслати копію публікації або посилання на неї.
Варіант теми - Роман Олійник-Рахманний (до 100-річчя від дня народження).
Вітається будь-яка креативна ідея. Заповнити анкету учасника, де вказати посилання на відео. (Анкета) Роботи номінації приймаються до 15 квітня 2018 року включно.
При визначені фіналістів, окрім контексту відео та відповідності його вимогам конкурсу, кількість переглядів та вподобань буде також взято до уваги.
Запрошуємо креативних та свідомих студентів всіх курсів та форм навчання незалежно від обраної спеціальності взяти участь у ІІ Обласному форумі медіа проектів «Про Батьківщину свою дбаю, бо право жити гідно маю». Детальніша інформація у прикріпленому документі.
 
Для довідки: ІІ Обласний форум медіа проектів «Про Батьківщину свою дбаю, бо право жити гідно маю» заснований та проводиться на основі Указів Президента України від: 12.06.2015 № 334/2015 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді»; 13.10.2015 № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», наказа Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді»; відповідно до Програми розвитку освіти у Запорізькій області на 2018-2022 роки», затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 30.11.2017 № 54, плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на 2018 рік, з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, популяризації духовних і моральних надбань українського народу, сприяння формуванню громадянської позиції та консолідації громадянського суспільства, формування медійної грамотності та розвитку медіа культури.

 

Роман Лагур, студент групи КДЩ-116.