Студентська рада Інституту управління Класичного приватного університету разом із дітьми на виставці „Роботів та трансформерів”

Нещодавно за ініціативи та сприяння студентської ради Інституту управління Класичного приватного університету було запрошено та організовано візит вихованців дитячого православного будинку „Надія” на виставку „Світ роботів та трансформерів з металу”, що відбувається в одному з приміщень будинку культури м. Запоріжжя. Діти та студенти змогли в реальному житті побачити своїх улюблених героїв з кіно та мультфільмів, зробити з ними фото на пам’ять та навіть доторкнутися до них! Більш за все дітей вразила машина, яка за лічені секунди перетворювалась на справжнього трансформера!

 

 

Студентам було дуже приємно подарувати незабутні враження дітям та дивитися на їх радісні посмішки та щасливі від захоплення очі.
Інститут управління КПУ висловлює щиру вдячність за підтримку та надану можливість долучитися до такого незвичайного мистецтва творців цієї виставки Єрьоменка Сергія Леонідовича та Міцика Дмитра Сергійовича (додатково дивись посилання на їх проект: https://www.instagram.com/sdrobolab/?hl=ru).