Студентська рада Інституту економіки вітала учнів школи-інтернату «Джерело»

Напередодні святкування Дня Святого Миколая до Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату "Джерело", в якій навчається кілька сотень дітей з різними вадами здоров'я, приїхали гості, серед яких були студенти Інституту економіки Класичного приватного університету, учні дитячої кіношколи "Кідс Смайл", маленькі моделі Модельного агентства від арт-студіо "Пані Ірина" і чарівні гімнастки спортивного клубу "Доротея". Таким дружним колективом вже кілька років поспіль юні запорожці вітають дітей, які навчаються в спеціалізованих школах.

 

 

Концертна програма, музична казка "Аліса в країні чудес", три дитячих гумористичних кінофільми і зустріч з веселою собачкою-символом року, що минає, потішили дітей і, безсумнівно, зарядили позитивом. Учасники концертної програми прийшли не з порожніми руками. Улюблені іграшки, настільні ігри, канцтовари були подаровані наймолодшим мешканцям інтернату. Крім цього, чудовим сюрпризом для дітлахів стала поява справжньої королеви: Катерина Карманова, яка зовсім недавно стала переможницею конкурсу "Королева Запоріжжя" теж побажала взяти участь у святі. Вона привітала хлопців і подарувала різні смаколики.
Студентська рада Інституту економіки теж активно вітала дітлахів. Новорічні вірші, цукерки, від університету для кожного малюка та шоу з рожевою собакою діти обов’язково запам’ятають. Вони ще довго аплодували артистам і гостям інтернату, фотографувалися і дзвінко сміялися. Новорічні святкування почалися!