Студентки Класичного приватного університету представили університет на конкурсі краси і таланту «Королева Запоріжжя»

6 грудня у розважальному комплексі «Monica Bellucci» в межах Національного конкурсу краси «Королева України - 2019» відбувся конкурс «Королева Запоріжжя», до участі у якому після кастингу були запрошені одразу дві представниці Класичного: приватного університету: Аліна Ротова – студентка 3 курсу Інституту здоров’я, спорту і туризму та Катерина Нестерук – студентка 4 курсу Коледжу КПУ.

 

 

 

Організатором конкурсу виступила модельна агенція «Арт-студіо «Пані Ірина», серед партнерів – Класичний приватний університет. Цьогорічний конкурс видався дуже яскравим та емоційним.  15 надзвичайних красунь демонстрували свою вроду і таланти у чотирьох конкурсних виходах: етно-стиль, дизайнерські сукні модельєра Ксенії Гор, купальники і вечірні сукні, але теж від українського дизайнера Тетяни Смаглюк.      Претендентки на головну корону прекрасно виконали завдання, і тому гості цього чарівного свята не шкодували для конкурсанток оплесків. Церемонія нагородження розпочалася вітальним словом проректора КПУ, директора Інституту економіки Андрія Вадимовича Білюка, який  від імені ректора КПУ Огаренка Віктора Миколайовича  привітав усіх конкурсанток, побажав їм творчого натхнення та нових звершень. «Так як за умовами конкурсу партнери мають право обрати  для нагородження учасниць на свій розсуд, звичайно, подарунки від Класичного приватного університету  отримали саме наші дві студентки, бо вважаємо їх найчарівнішими,  найталановитішими,  найрозумнішими», –підкреслив у своєму виступі Андрій Білюк. 

Ще дуже довго після виступу учасниці конкурсу, красиві та щасливі, фотографувалися та приймали вітання. Викладачі та студенти КПУ щиро вітають Катерину Нестерук та Аліну Ротову з тим, що вони так достойно представили наш навчальний заклад, . Також окрема подяка Аліні, яка отримала офіційну номінацію «II Віце-королева Запоріжжя».