Інститут журналістики і масової комунікації гучно відзначив свій 13-й День народження!

Інституту журналістики і масової комунікації – 13. Багато це чи мало – вирішуйте самі. Особисто, для нас, студентів та викладачів, кожен із цих 13-ти років особливий. А тому, День народження рідного Інституту ми святкували, як свій власний – зі святковим концертом у родинному інститутському колі.
Для початку внесемо невеличку історичну поправку. Інститут журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету «народився» 16 лютого 2015-го. Саме у вересні цього року ІЖМК відкрив свої двері для студентів як окремий структурний підрозділ.

 

 

Цьогоріч ми відзначили знаменну для нас дату 28 лютого. В актовій залі університету на урочистому концерті зібралися викладачі та студенти. Ми «не відкриємо Америку», якщо скажемо про «магічну дію» числа 13. Побрехеньок щодо цієї цифри у народі водиться чимало, от ми і наважилися випробувати цю «магію» на собі. Таким чином і «начаклували» на свято «зіркових» ведучих – епатажного чоловіка з кумедною валізкою Діму Коляденка та зірку «плюсів», даму з неординарним капелюшком Катю Осадчу. 
А далі усе по плану – чарівні міми, кульки з передбаченнями, сценки та пародії на улюблених викладачів за участю креативних і невгамовних студентів та студенток ІЖМК, танці, показ вишуканої колекції модних суконь, створених люблячими руками педагогів та студентів кафедри дизайну, «подорож в минуле» та пісні під гітару. 
Так, на позитивній ноті з посмішками на вустах і пройшов наш урочистий концерт. Дякуємо усім, хто цього дня був разом з нами та розділив цей святковий настрій.
З Днем народження, рідний Інституте журналістики і масової комунікації! Процвітання тобі, стійкості, розвитку, прогресу, вдячних випускників та активних студентів! Хай твоя інститутська історія з кожним роком стає все багатшою і багатшою, а ми зробимо усе від нас залежне, аби твоя назва не сходила з вуст ніколи.

Ірина Ярко,
заступниця директора 
з соціально-виховної роботи ІЖМК