Інститут економіки привітав з новорічними святами мешканців Запорізького військового шпиталю

Більш ніж півтори сотні поранених військових з різних куточків України зараз лікуються у Запорізькому військовому шпиталі. З пропозицією привітати бійців зі святами до Класичного приватного університету звернулася відома активістка волонтерського руху Світлана Варава, яка починаючи з 2014 року сумісно з учнями запорізьких шкіл опікується військовослужбовцями, які боронять Батьківщину в зоні воєнних дій.

 

 

Напередодні свят дружним колективом представники Інституту економіки КПУ, учасники творчого об’єднання «Стежина» та запорізькі волонтери привітали бійців. Концертна програма, дитячі малюнки з добрими побажаннями, ароматні пироги, яблука, мандарини та цукерки отримали поранені бійці. — Але головне, що отримали ці мужні люди , — це дуже позитивні емоції та розуміння того, що запоріжці не байдужі до їх великої справи: захищати мир та життя українців» - зауважив у своєму виступі директор Інституту економіки Андрій Білюк.
Позитивні імпульси дуже важливі для одужання героїв. Святковий настрій та новорічна ялинка обов’язково повинні царювати у кожній українській хаті, у кожній родині, і, звичайно у шпиталі, де завдяки моральній підтримці патріотично налаштованих громадян процес лікування захисників значно скорочується.
Від імені трудового колективу Інституту економіки бійців привітала доктор економічних наук Олена Трохимець, та побажала військовослужбовцям міцного здоров’я, благополуччя та скорішої зустрічі з рідними та близькими людьми, які так чекають на їх повернення.