Інститут економіки взяв участь у Дні відкритих дверей

17 листопада у Класичному приватному університеті відбувся День відкритих дверей. Школярів та їх батьків вітали керівники усіх інститутів, які входять до складу Вишу, своє цікаве привітання також підготувала студентська рада університету. В актовій залі гостей ознайомили з історією навчального закладу надали детальну інформацію про особливості та форми навчання на кожній зі спеціальностей. Далі, згідно з програмою усі охочі взяли участь у Квесті, після чого майбутніх абітурієнтів пригостили чаєм і солодощами, а викладачі інститутів запросили на тематичні майстер-класи.

 

 

Кафедра фінансів, підприємництва та біржової діяльності Інституту економіки підготувала майстер-клас для тих хлопців та дівчат, які вже сьогодні замислюються над тим, як відкрити власну справу та стати успішним підприємцем.
Доктор економічних наук, професор Костянтин Салига: – «Крок за кроком – відкриваємо власну справу». саме так називається наш майстер-клас, під час якого ми вчилися аналізувати економічний ринок, шукали креативні бізнес-ідеї, знайомилися з нормами та правилами ведення підприємницької діяльності в Україні. Зустріч була дуже цікавою, слухачі активними і ми сподіваємося, що наступного навчального року зустрінемо цих дітей в стінах Інституту економіки вже студентами.