«Зорепадом летять роки»: Як в Інституті журналістики і масової комунікації відбулося урочисте вручення дипломів

В особливий для студентів день, в Інституті журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету одночасно запалилося п’ять сузірь - сузір'я журналістів, сузір'я рекламістів, сузір'я дизайнерів, сузір'я соціальних працівників та сузір'я психологів. Відтепер, вони з гордістю нестимуть звання – випускник ІЖМК 2018 року.

 

 

 

Розділити особливу мить з нашими випускниками 14 березня до актової зали університету прийшли викладачі, друзі, рідні та близькі винуватців урочистого свята. І хоч його немає у календарі, це якраз той день, коли сум розставання і радість зустрічі з майбутнім злилися воєдино. На святковій сцені згадалися перші кроки, перші досягнення та успіхи наших «вчорашніх» студентів, а вітальні слова, що пролунали з вуст завідувачок кафедр ІЖМК зігріли випускників приємними спогадами, які ще довго житимуть у їхній пам’яті. 

Це «вчора» вони були студентами, а вже «сьогодні» стали фахівцями своєї справи, впевненими в собі, мужніми людьми, які здатні приймати самостійні рішення та вирішувати свою подальшу долю. Дерзайте! Все у ваших руках!
Дирекція Інституту журналістики і масової комунікації ще раз вітає своїх випускників та випускниць, які за свою плідну працю та засвоєні професійні знання отримали дипломи державного зразка Класичного приватного університету.
Горіть яскравим сузір’ям, розвивайтеся, самовдоскалюйтеся та завжди повертайтеся туди, де відчуваєте себе, як удома. І не забувайте, що для кожного з вас на небі горить своя зірка. Тож, хай вона освічує вам дорогу та вказує правильний шлях до здійснення найзаповітніших мрій. 

Ірина Ярко,
заступниця директора з соціально-виховної 
та профорієнтаційної роботи ІЖМК
Фото: Мухаммад Ісса - студент ІІІ курсу, групи ДЖ-115