«Business Battle 2018» – Команда Інституту економіки серед кращих!

Студенти Інституту економіки Класичного приватного університету за запрошенням Ради студентів технічних вишів Європи (BEST) взяли участь у бізнес-грі «Business Battle 2018», яка відбулася у виставковому центрі «Козак-Палац», та посіли почесне друге місце!

 

 

 

За перемогу в бізнес-грі боролися одразу декілька команд  запорізьких вишів. «BusinessBattle 2018» –це унікальне економічне змагання між студентами, яке є симуляцією процесу переговорів. Гра дає змогу учасникам  навчитися працювати в команді в умовах обмеженого часу, розробляти стратегію переговорів, спробувати знайти компромісне рішення в нестандартній ситуації та покращити свої знання та навички в умовах, близьких до реальних.  Оцінювало змагання компетентне журі, до складу якого увійшли відомі бізнес-лідери та представники депутатського корпусу Запорізької міської ради.  Щодо організаторів проекту:  наразі Рада студентів технічних вишів Європи  нараховує 95 локальних груп у 32 країнах. BEST допомагає студентам розвивати здібності на міжнародному рівні, зближаючи сторони трикутника: «студент – компанія – університет».

Директор Інституту економіки КПУ Андрій Білюк:  «Ми із задоволенням вітаємо нашу команду з почесним другим місцем та вважаємо, що для студентів економічних спеціальностей такі змагання – надають гарну можливість навчитися взаємодії та отримати додаткові знання у різних сферах. Так тримати