30.10.2018 р. у Класичному приватному університеті, в рамках проекту "Корисні STREAM канікули", відбулися інтерактивні майстер-класи та тренінги

Тренінг «Таємниці внутрішнього світу людини» (напрям – психологія, викладач Фролова Г.С.). Учні ЗЗШ№78, які взяли активну участь у тренінгу тепер впевнені –мрії стануть реальністю, коли серце б’ється швидше від думки про те, що ти сам творець свого майбутнього, коли ти усвідомлюєш, що життя – це диво; потрібно розвиватися, завжди бути життєрадісним та впевненим у собі.
Тренінг «Основи ефективної комунікації» (напрям – соціологія, викладач Ігрушко А.Ю.) відвідали школярі ЗЗШ №69, під час якого відбулося відпрацьовування навичок розуміння інших людей, себе, а також взаємин між людьми; опанування навичок ефективного слухання та спілкування.

 

У Інституті управління відбувся тренінг «Лідер та його команда»  (напрям – менеджмент ). 
Учні  ЗГ№ 50 ЗК № 98. ознайомились з поняттям «лідерство» і «лідер»; набули досвіду лідерської поведінки, навчилися  адекватно оцінювати свої лідерські якості, своє місце в колективі, відношення інших, бачити свої позитивні та негативні риси характеру. 
Тренінг «Майбутній ІТшнік»  (напрям – комп’ютерні науки).Під керівництвом досвідченого викладача Ткаченко С.М. учні школи Хабад Любавич  створили персональний сайт, з яким вони будуть працювати у майбутньому.

Квілінг (напрям – дизайн, викладач Косюк В.Р.) 
В умілих руках учнів ЗСШ № 100  навіть звичайний папір перетворився на справжній витвір мистецтва. На годину школярі відчули себе чарівниками і перевірили свої магічні здібності, виготовивши вишукану листівку.
Інститут економіки. Step by step (напрям – економіка, викладач  Білюк А.В.)  Учні ПНЗ КРЦМШ мали можливість поглибити своє розуміння про таке:  як відкривати власну справу в умовах сучасного законодавства,  як співпрацювати з контролюючими органами, створювати бізнес-план та ін.

Інститут здоров’я, спорту і туризму імені Тетяни Самоленко - майстер-класи:
«Хук справа – ази самозахисту» (напрям – фізичне виховання, тренер О.М,) Школярі ЗЗНВК № 108 ознайомилися з азами безпеки й оборони та навіть змогли відпрацювати найпростіші прийоми захисту.
«Вдосконалюй себе і своє тіло» (напрям – фізична реабілітація, викладач Гулбані Р.М.)  ЗНВК «Вибір» навчилися піклуватися про своє здоров'я і виховувати звичку свідомого догляду за собою; з чого почати та яких правил дотримуватись для отримання позитивного ефекту від самопідготовки.