Презентація Програми імені Фулбрайта для студентів, аспірантів та викладачів (презентація англійською мовою)

Проводитиме презентацію представниця офісу Програми імені Фулбрайта в Україні, Анна Пасенко. Після презентації виступить Вільям Девіс, який перебуває в Україні за програмою Fulbright Public Policy Fellow, 2017-2018. Проходить стажування у Міністерстві освіти і науки України. Випускник George Washington University, Washington, DC. Проект, над яким Вільям працює в Україні, присвячено дослідженню імплементації Україною норм ЄС та перешкод, пов’язаних з адаптацією цих норм, він плідно співпрацює з офісом Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе.

 

Програма імені Фулбрайта оголошує наступні конкурси:

Fulbright Graduate Student Program: навчання в університетах Сполучених Штатів Америки від одного до двох років для здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники українських вищих навчальних закладів, аспіранти. Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни

Анкети на конкурси приймають до 16 травня  

Fulbright Faculty Development Program:  проведення дослідження в університетах США упродовж 6-9 місяців. Кандидати на участь у програмі: викладачі і дослідники віком до 40 років, з дворічним професійним досвідом, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 3-х років після захисту). 

Анкети на конкурси приймають до 1 листопада 

Fulbright Scholar Program: проведення досліджень в університетах США на період від чотирьох до дев’яти місяців. У програмі можуть взяти участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники з п’ятирічним досвідом без наукового ступеня та аспіранти або здобувачі, які отримають науковий ступінь до вересня 2017 року.

Анкети на конкурси приймають до 15 жовтня 

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant: стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США. Кандидати на участь: викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії

Анкети на конкурси приймають до 1 червня 

Відділ наукової роботи та міжнародних зв’язків,  каб. 219