Проект «Школа молодого підприємця»: відбулося урочисте нагородження студентів

Вже другий рік поспіль проект «Школа молодого підприємця», який спрямовано на вирішення соціальних проблем молоді, готує професійних підприємців за підтримки Запорізької міської ради, ЗОСПРП «Потенціал» та Інституту економіки Класичного приватного університету.

 

 

 

Чому Інститут економіки Класичного приватного університету прийняв рішення брати участь у проекті «Школа молодого підприємця»?  Економістів не задовольняє традиційний підхід  до підприємництва.

Директор Інституту економіки  Андрій Білюк: «Cучасна наука серйозно просунулася в розумінні причин, обмежень і викликів для розвитку підприємництва. І ми впевнені,  що така робота сьогодні, в умовах перманентної фінансово-економічної кризи більш ніж актуальна. Школа молодого підприємця на базі Класичного приватного університету об’єднала найбільш активних та амбіційних студентів кращих університетів Запоріжжя, які мають на меті започаткувати власну справу і прагнуть стати успішними підприємцями».

Декілька десятків молодих людей протягом трьох місяців проходили навчання. Цікаві тренінги, інтерактивні ігри, спілкування з представниками контролюючих органів та відомими бізнесменами – все це досвід, який допоміг студентам написати та захистити власні бізнес-проекти.

Заступник директора Інституту економіки Еліна Волотко: «Під час захисту бізнес-проектів ми почули від наших учнів так багато цікавих ідей, які випускники дійсно готові реалізувати в рідному місті, що вирішили продовжувати співпрацю зі Школою, а для тих, хто не має можливості навчатися очно, започаткували власну телевізійну рубрику в телепрограмі «Дело» на Телеканалі «Z». Запрошуємо всіх зацікавлених стати нашими постійними телеглядачами. Рубрика має назву «Крок за кроком – відкриваємо власну справу».