Досягнення

Сертифікати

1) Сертифікат, виданий кафедрі журналістики і соціальних комунікацій ІЖМК КПУ м. Запоріжжя, засвідчує участь у міжнародному проекті з громадянської журналістики «СПРАВА. ВГОЛОС – 2.0», де учні працювали над створенням мультимедійних виданьна засадах етичних принципів журналістики (Варшава, 01.05.2016; за підписом Координатора проектів Фундації Нові Медіа в Україні М. Шпаковського);
2) Сертифікат, виданий кафедрі журналістики і соціальних комунікацій ІЖМК КПУ м. Запоріжжя, засвідчує участь у міжнародному проекті з громадянської журналістики «СПРАВА. ВГОЛОС – 2.0», де учні працювали над створенням мультимедійних виданьна засадах етичних принципів журналістики (Варшава, 21.11.2016; за підписом Координатора проектів Фундації Нові Медіа в Україні М. Шпаковського).
 
Подяки
 
Подяки кафедрі журналістики і соціальних комунікацій ІЖМК КПУ від Всесвітнього руху Amnesty International в Україні за участь в організації Всесвітньої акції на підтримку прав людини – Марафону написання листів – 2015, 2016 рр. (за підписом Директора Представництва Amnesty International в Україні).