Моя рідна школа – школа майбутнього", або як в Інституті журналістики і масової комунікації кращих дизайнерів серед школярів визначали

В Інституті журналістики і масової комунікації кожен день, мов маленьке свято. І цей тиждень не став для нас виключенням. Цього разу у стінах Класичного приватного університету учні запорізьких шкіл відкривали таємниці мистецтва, вчилися вслухатися в невимовне та милуватися невидимим.
Оригінальність авторського задуму та його втілення, пошук нового конструктивного рішення, тематична єдність, художньо-естетична цінність, художня майстерність та новітні технології – усі ці найкращі критерії увібрав у себе міський конкурс-захист дизайн-проектів "Моя рідна школа – школа майбутнього", який проводила кафедра дизайну ІЖМК спільно з Департаментом освіти і науки Запорізької міської ради та Науково-методичним центром Департаменту.

 

Розпочався конкурс з урочистої частини, яка була наповнена як ніжними, так і запальними піснями у виконанні талановитих солістів Народного художнього колективу студії вокальної майстерності "Дзвінкі голоси" та учнів 103-ї школи, проникливим танцем "Подоляночка" від Зразкового хореографічного колективу "Сузір’я". Не обійшлося на святі і без оригінальної вишуканої весняної колекції суконь, які свого часу були пошиті нашими талановитими студентками-дизайнерками та викладачами кафедри дизайну ІЖМК. Чарівні наряди дівчата продемонстрували у вигляді не менш чарівного дефіле, яке припало до душі усім присутнім.
Так від урочистої частини поступово перейшли до конкурсу-захисту дизайнерських проектів учнями шкіл Запоріжжя.
Переможців міського конкурсу визначали у таких номінаціях: "Ландшафтний дизайн", "Дизайн інтер'єру", "Дизайн фотографій", "Графічний дизайн" та "Комп'ютерний дизайн".

У рамках цього конкурсу діти продемонстрували свій невичерпний політ фантазії, креатив, вміння публічно виступати та демонструвати на загал свої дизайнерські роботи.
Переможці конкурсу за свої старанні були нагороджені грамотами та статуетками, які нагадуватимуть їм про професійні перемоги на шляху до здійснення мрій.
Коли усі переможці отримали свої заслужені нагороди, в актовій залі розпочалася ІV Міська науково-практична конференція "Мистецтво в культурі сучасності. Від модернізму до постмодернізму" в якій взяли участь, як учні, так і вчителі. Говорили про модернізм, авангардизм, неокласицизм, шедеври мистецтва ХХ століття, епоху постмодернізму, мистецтво в діалозі культур та «проходили» лабіринти художньої абстракції. Спільних тем для обговорення учасники та учасниці конференції мали досхочу, і вони не втрачали нагоди висловити власну думку, подискутувати з колегами та подивитися на мистецтво в іншому вимірі.

Без сумніву, "Моя рідна школа – школа майбутнього" – це не просто конкурс, це можливість заявити про себе та свій талант на міському рівні, познайомити запоріжців зі своєю творчістю та зробити впевнений крок до втілення професійної мрії. З чим ми і вітаємо переможців та учасників конкурсу. Дерзайте! Все у ваших руках!

Ірина Ярко